ASHB’nin 2 bin 431 personel alımı başvuruları ne zaman?

Tercih Rehberleri Nis 22, 2023 Yorum Yok

Açıklama akabinde Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı işçi alımı ilanının detayları merak konusu oldu. Pekala, Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı işçi alımı müracaatları ne Vakit başlayacak?

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı, 2 bin 431 işçi alımı yapacak. Müracaatlar 28 Nisan 2023 – 8 Mayıs 2023 tarihleri ortasında Cumhurbaşkanlığı Meslek Kapısı (isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) üzerinden gerçekleştirilecek.

POZİSYONLAR HAKKINDA

Bakanlık’tan yapılan açıklamada; “Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığımızın Merkez ve Taşra Teşkilatı ile Toplumsal Hizmet Kuruluşlarının Uğraş ve takviye çalışanı gereksinimini karşılamak emeliyle Aile Toplumsal Takviye Çalışanı, Toplumsal Çalışmacı, Psikolog, Fizyoterapist, Çocuk Gelişimcisi, Diyetisyen, Öğretmen, Avukat, Hemşire, öteki sıhhat İşçisi, ofis(yazıhane) Çalışanı, Tekniker, Teknisyen, Muhafaza ve Emniyet Vazifelisi, Yurt Yönetim Çalışanı ve Takviye Çalışanı konumlarında görevlendirilmek üzere Toplam 2431 İşçi alımı yapılacaktır.” denildi.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, işçi alımı ilanını resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

‘Personel alımı mülakatsız yapılacak’

Yanık, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Çeşitli Uğraş kümelerinde görevlendirilmek üzere 2431 işçisi Aka ailemize katıyoruz. Adaylar KPSS puan üstünlüğü aslına nazaran, mülakatsız bir formda tercih ettiği konumlara yerleştirilecek. müracaat tarih aralığı 28 Nisan-08 Mayıs 2023. Güzel olsun” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir