Binali Yıldırım: Tedbir amaçlı hastanede kontrol altındayız

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Kas 10, 2022 Yorum Yok

Cumhurbaşkanlığı İrtibat Başkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Azerbaycan ziyaretinde eşlik eden Yıldırım ve Ayrım’ın bulunduğu aracın Zengilan Havalimanı yolunda kaza yaptığı belirtildi.

Sağlık durumları âlâ olan Yıldırım ve Ayrım’ın Denetim gayesiyle sıhhat takımları eşliğinde helikopterle Bakü’de bir hastaneye götürüldüğü aktarılan açıklamada, heyetteki Beyaz Parti genel reis Yardımcıları Ömer Çelik ve Efkan Ala’nın Yıldırım ve Ayrım’a eşlik etmek üzere Bakü’de kaldığı, araç sürücüsünün de genel sıhhat durumunun uygun olduğu kaydedildi.

Bakan Koca, Azerbaycan’da trafik kazası geçiren Yıldırım ile konuştuğunu duyurdu

Bakan Koca, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, Azerbaycan ziyaretinde olan Binali Yıldırım ve muhafazası ile Beyaz Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ın içinde bulunduğu aracın kaza yaptığını belirtti.

AK Parti genel Başkanvekili Yıldırım, sıhhat durumunun âlâ olduğunu bildirdi

Yıldırım, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Azerbaycan seyahatimiz sırasında bir trafik kazası geçirdik. Allah’a şükürler olsun ki durumumuz âlâ. Tedbir maksatlı hastanede Denetim altındayız. Dua eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum.” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir