Eğitimci çift, 15 yıldır aynı okulda öğrenci yetiştiriyor

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Kas 08, 2022 Yorum Yok

Batman Bayraklı köyünde 2022-2023 eğitim-öğretim yılı açılışı münasebetiyle ilköğretim haftası programı gerçekleştirildi. Programda, Bayraklı Köyü ilköğretim okulunda vazife yapan Okul müdürü ve tıpkı vakitte Sınıf öğretmeni olan İlyas Karaatay, üniversitede tanıştığı ve evlendiği Meskenin Karatay ile Bir arada okulda eğitim gören 40 öğrenciye ders veriyor.

15 yıldır Talebe yetiştiren ve kendi çocuklarının eğitimini de bu okulda verdiklerini Anlatım eden İlyas Karaatay, eşiyle Birlikte Sınıf öğretmeni olduklarını söyledi. Karaatay, “Biz burada eşim Konutun Karatay ve anasınıfı öğretmeni ile Birlikte hizmet vermekteyiz. Bugün eğitim öğretimin birinci günü. Öğrencilerimiz bizim evlatlarımız üzere. Biz evlatlarımızın başarısı için üstün bir Çaba sarf etmeye çalışıyoruz. Hedefimiz bu çocuklarımızın ileride en âlâ noktalara gelmelerini sağlamak. Bu çocuklarımız ne kadar başarılı olursa biz o kadar mutu oluruz. Onların başarısı için her türlü emeği, uğraşı vermeye hazırız. O noktada da ulusal Eğitim Müdürümüzün takviyeleri için Fazla teşekkür ediyoruz” dedi.

Programa, Batman Valisi Ekrem Canalp, Vilayet ulusal Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Kurum amirleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL Nakit İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ Çabucak GÖR!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir