okulyolu.org | Eğitim Hayatını Şekillendir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı 

Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı 

admin admin -
26 0
Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı 

Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı 

Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı Sağlıklı, sağlam ve kalıcı bir ilişki için bazı şeylere çok dikkat etmelisiniz. Kumluca heyecanlı bir ilişki nasıl olmalı ya da heyecanlı bir ilişkinin temelleri nasıl atılmalı diye kendinize soruyorsanız artık sorularınıza cevap alma vakti. Sizlere maddeler halinde heyecanlı bir ilişkiye sahip olmanız için yapmanız gerekenleri anlatacağım. 

  • Monotonluktan Kurtulun: İlk aşamamız aynı, sıkıcı ve bunaltıcı şeyleri bırakmalısınız. Örneğin her yılbaşında tombala oynuyorsanız bu yılbaşında sinemaya gidin, sürekli aynı kıyafetleri giyiyorsanız değiştirin kısaca her şeye bir yenilik getirin. 
  • Özel bir samimiyet oluşturun: Heyecanlı ve özel bir ilişkinin en önemli noktası sizin hissettiğiniz duyguları hissedebilecek kapasite de bir samimiyet. Herkes aynı dili konuşabilir ama herkes aynı duyguları paylaşamaz. Aranızda öyle özel bir samimiyet olsun ki birbirinize kırılmayın ve kalabalığın içerisinde yaptığınız espriyi sadece partneriniz anlayabilsin. 
  • Ufkunuzu Genişletin: Beraber el ele hedefler belirleyerek bu hedefler doğrultusunda ilerleyin ve sizi zorlayacak hedefleri yapın. Bu sayede biz bunu bile başardık diyebilirsiniz. 
  • Sürekli faaliyet halinde olun: Partneriniz ile sürekli bir aktiviteye katılın. Sürekli olarak yeni şeyler deneyin. Bu bir spor gezisi olabilir, kamp kurmak olabilir. Kısaca demek istediğim şey yeni şeyler deneyerek birbirinizle daha kaliteli vakitler geçirin. 

Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı

Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı 
Kumluca Heyecanlı Bir İlişki Nasıl Olmalı

Kısaca heyecanlı bir ilişki nasıl olmalı sizlere maddeler halinde açıkladım. Bu ilişkiyi nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız ya da ilişki kuracak birisini arıyorsanız sistemimize de göz atabilirsiniz. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir