Mamak Belediyesi Eski Hükümlü İşçi Alım İlanı

Okul Seçimi, Okulöncesi Eğitim May 21, 2023 Yorum Yok

ÇANKAYA HİZMET MERKEZİ

MAMAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI(KAMU GRUBU)
nihayet müracaat Tarihi : 18 Kasım 2019
Yayınlanma Tarihi : 12 Kasım 2019

Genel Kaideler ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE:

A) genel Konular:

1) Talep kurallarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR Vilayet müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından yahut https://esube.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak müracaat yapabileceklerdir. nihayet Müracaat tarihi tatil gününe rastladığında müracaatlar takip eden birinci Amel günü sonuna kadar uzatılacaktır.

2) Müracaat tarihleri çakışan, birebir halk Kuruluş ve kuruluşunun aniden Çok işgücü talebine durumu uyan Amel arayanın tercihi doğrultusunda yalnızca bir Öğrenci müracaatı kabul edilecektir.

3) Önlisans ve lisans eğitim seviyesindeki Amele taleplerine, durumu talep kurallarına uyan ve talebin yayımlandığı anda geçerli olan ilgili KPSS puan çeşidinden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir. Tıpkı eğitim seviyelerindeki engelli, eski hükümlü ve/veya terörle gayrette malul sayılmayacak biçimde yaralanan Amele taleplerine müracaatlarda ise bir puan barajı aranmayacak olup bu bireylerin EKPSS/KPSS’ye girmiş olmaları kafidir. Lakin, meslek Uğraş taleplerine müracaat yapacak engellilerden ilgili KPSS puan çeşidinden en az 60 puan almış olan adayların müracaatları kabul edilecektir.

4) EKPSS’ye tabi engelli Amele taleplerine müracaat yapacak adaylar, hangi yılın puanını kullanarak müracaat yapacaklarını müracaat esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. müracaat mühleti bittikten sonra değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir.

5) Taleplere müracaat yapacak öncelikli adaylar, müracaat yapacakları listeyi müracaat esnasında işaretleyerek seçeceklerdir. müracaat müddeti bittikten sonra liste değişikliği talepleri kabul edilmeyecektir.

6) KPSS/EKPSS’ye tabi Amele taleplerine Müracaat eden Amel arayanların puan üstünlüğüne ve öncelikli adayların ise en eski tarihli dokümanlardan başlanmak suretiyle öncelik doküman tarihlerine nazaran Aleni Amel sayısının dört katını, meslek mesleklerde ise Aleni Amel sayısının beş katını geçmeyecek biçimde oluşturulan son listeler İmtihan yapılmak üzere talep sahibi halk Kuruluş ve kuruluşuna gönderilecektir.

7) Kuraya tabi taleplere müracaat yapan Amel arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi halk Kuruluş ve kuruluşuna gönderilecektir.

8) İşe alınacak emekçilerin yalnızca noter kurasıyla belirleneceği kuraya tabi işgücü taleplerinde, öncelikliler de iç olmak üzere talep kaidelerine Müsait bütün müracaat sahipleri ortasından Aleni Amel sayısı kadar asıl ve gereksinim duyulacak sayıda yedek Namzet direkt kura sonucu belirlenecektir.

9) Taleplere müracaat yaparak listelere giren adaylar aranan şartları taşıyıp taşımadıklarına ait olarak; eğitim durumu, deneyim, öncelik durumu, mesleksel evrak, yabancı lisan koşulu vb. dokümanlarını talebi veren halk Kuruluş ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. doküman teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da halk Kuruluş ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler yahut yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer Meydan öteki şahıslar iç edilebilecektir.

10) İmtihan gün, saat ve yeri ile imtihana katılmaya hak kazanan adaylar, Amele alımını yapacak halk Kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. Bu duyuru, bildirim mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıyeten tebligat yapılmayacaktır.

11) Öncelik hakkına sahip olanlardan, müracaatta bulundukları Daimi yahut süreksiz işgücü talebine işverence Davet edildikleri halde zorlayıcı sebepler dışında icabet etmeyen, imtihana katılmayan, işi reddeden yahut kamuda Daimi Amele statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkacaktır.

12) halk Kuruluş ve kuruluşlarının Amele taleplerine yapılan müracaatlarda şahısların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, Vilayet yahut bölge seviyesinde yayımlanan Amele taleplerinin müracaat mühleti içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların müracaatları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde sürecin yapıldığı tescil tarihi temel alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu müracaat müddeti içerisinde Kuruluş ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

13) Gerçeğe alışılmamış doküman verenlerin ya da beyanda bulunanların müracaatının geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması sürecinin iptaline ait İŞKUR ile talep sahibi halk Kurum ve kuruluşlarının yasal süreç yapma hakları gizlidir.

B) özel Konular:

* Alınacak işçi 4857 sayılı İş kanununa tabi Amele statüsünde çalıştırılacaktır.

*Çalışma saatleri hafta içi 08.00-17.00 ortasındadır.

*Asgari fiyat verilecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
İnşaat Mühendisi

KişiselBilgiler

Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın 18–(18.11.2001 –
Erkek 18–(18.11.2001 –

Öğrenim Bilgileri

Genel Ünite Adı Genel Kısım Adı Öğrenim Seviyesi
Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Lisans

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu İşçi Sınavları KPSS KPSSP3 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer :

Çalışma Adresi : HÜSEYİN GAZİ MAHALLESİ MAMAK CADDESİ NO : 181 MAMAK
MAMAK
ANKARA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Aleni İş Sayısı 1
Çalışma Şekli Daimi / Tam Zamanlı

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir