11 Kasım 2022’den önemli gündem başlıkları

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Kas 10, 2022 Yorum Yok

1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sonsuz Kent’te düzenlenen Türk Devletleri Teşkilatı Devlet ve Hükümet Liderleri 9. Tepesi ile Nişan Takdim Merasimi’ne katılacak, Registan Meydanı’nı ziyaret edecek, ağaç dikme merasimi ve resmi öğlen yemeğine iştirak edecek.

(Semerkant)

2- Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Atatürk Orman Çiftliği millet Ormanı’nda ulusal Ağaçlandırma Günü Programı’na katılacak.

(Ankara/09.30)

YASAMA YÜRÜTME SİYASET

1- CHP genel reis Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak başkanlığındaki CHP iktisat Masası Heyeti, STK’ler ve İş Dünyası Toplantısı’na katılacak, ziyaretlerde bulunacak.

(Uşak/ 10.00-16.00)

2- TBMM Plan ve Bütçe Kurulunda Çalışma ve Toplumsal Emniyet Bakanlığının bütçesi ele alınacak.

(TBMM/10.00)

EKONOMİ FİNANS

1- tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, “11 Kasım ulusal Ağaçlandırma Günü Kapsamında Türkiye Yüzyılına soluk Programı”na katılacak.

(Ankara/09.30)

2- TCMB, eylül ayına ait ödemeler istikrarı istatistiklerini açıklayacak.

(Ankara/10.00)

3- TÜİK, eylül ayı Sanayi üretim, ciro ve perakende satış endekslerini duyuracak.

(Ankara/10.00)

SPOR

1- A ulusal Erkek Basketbol Ekibi, FIBA 2023 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Zaman I Grubu’ndaki üçüncü maçında Sinan Fazilet Spor Salonu’nda Belçika’yı konuk edecek.

(İstanbul/21.00)

2- Spor Toto Muhteşem Lig’de 14’üncü ve 2022 Dünya Kupası öncesi nihayet hafta gayreti, Corendon Alanyaspor-Adana Demirspor ve MKE Ankaragücü-Trabzonspor maçlarıyla başlayacak.

(Antalya/Ankara/20.00)

3- Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Çeşidi kurası, TFF Riva Hasan Doğan ulusal Kadrolar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çekilecek.

4- reis Ahmet Ağaoğlu, yöneticiler, futbol kadrosu teknik yöneticisi Abdullah Avcı ve grup kaptanı Uğurcan Çakır’dan oluşan Trabzonspor Kulübü heyeti, Aka Şef Atatürk’ün vefatının 84’ncü Yıl dönümü kapsamında Anıtkabir’i ziyaret edecek.

(Ankara/13.30)

5- Formula 1 Dünya Şampiyonası’nın Brezilya’da düzenlenen 21. ayak uğraşında sıralama çeşitleri yapılacak.

(Sao Paulo/22.00)

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir