3 Şubat 2023 tarihli atama kararnamesi yayımlandı

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Şub 02, 2023 Yorum Yok

ATAMA KARARLARI

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı Bolu Vilayet Müdürü Bekir KOÇYİĞİT vazifeden alınmış ve bu suretle boşalan Bolu İ1 Müdürlüğüne Cemal KESKİN atanmıştır.

Türkiye Elektrik İletim A.Ş. genel Müdürlüğünde Aleni bulunan Yönetim Şurası Üyeliğine, 233 sayılı kanun Kararında Kararnamenin 8 inci hususu ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Süleyman ÖNEL atanmıştır.

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu genel Müdürlüğünde Aleni bulunan Yönetim Şurası Üyeliğine, 233 sayılı kanun Kararında Kararnamenin 8 inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Mustafa Mert AYAZ atanmıştır.

Türkiye Taşkömürü Kurumu genel Müdürlüğünde Aleni bulunan Yönetim Heyeti Üyeliğine, 233 sayılı kanun Kararında Kararnamenin 8 inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Muharrem KİRAZ atanmıştır.

Türkiye Taşkömürü Kurumu genel Müdürlüğünde Aleni bulunan Yönetim Şurası Üyeliğine, 233 sayılı kanun Kararında Kararnamenin 8 inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Muhammet Safa TOPUZ atanmıştır.

Hazine ve Maliye Bakanlığı

Vergi Başmüfettişliklerine, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince ekli listede yer Meydan Vergi Müfettişleri atanmıştır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı

Alevi-Bektaşi Kültür ve Cemevi Başkanlığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Ali Arif ÖZZEYBEK atanmıştır.

Kültür Varlıkları ve Müzeler genel Müdür Yardımcılığına, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları yeterince Hatice istek KARAKUZU atanmıştır.

Trabzon Vilayet Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Tamer ERDOĞAN atanmıştır.

Yalova Vilayet Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları mucibince Ziya KARATEKİN atanmıştır.

Vakıflar genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumlıurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Gençlik ve Spor Bakanlığı Baltan Yardımcısı Sinan AKSU atanmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı

Özel Öğretim Kurumlan genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü hususları yeterince Mustafa GELEN atanmıştır.

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri genel Müdürlüğüne, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince Cemal ÖZDEMİR atanmıştır.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

– Aliağa Bölge Liman Başkanlığına Burak BULUT,

– Ambarlı Bölge Liman Başkanlığına Muhammed Ali KART,

– Antalya Bölge Liman Başkanlığına Muhammet Alper KEÇELİ,

– Bandıma Bölge Liman Başkanlığına Kürşad AYYILDIZ,

– Bodrum Bölge Liman Başkanlığına Tuncay AYDIN,

– Ceyhan Bölge Liman Başkanlığına Eray AYKANAT,

– Çanakkale Bölge Liman Başkanlığına Mehmet Kürşat BİÇİCİ,

– Gemlik Bölge Liman Başkanlığına Bora AYPER,

– İskenderun Bölge Liman Başkanlığına Erdoğan BAYRAM,

– İstanbul Bölge Liman Başkanlığına Mustafa KIRAN,

– İzmir Bölge Liman Başkanlığına Ünal Hakan Beygir ALAN,

– Karadeniz Ereğli Bölge Liman Başkanlığına Bülent TAŞDEMİR,

– Kocaeli Bölge Liman Başkanlığına Erol EKMEKÇİ,

– Samsun Bölge Liman Başkanlığına Muhammet ÖZÇELİK,

– Tekirdağ Bölge Liman Başkanlığına İrfan KIZILTAŞ,

– Yalova Bölge Liman Başkanlığına Deniz KAYA,

– Zonguldak Bölge Liman Başkanlığına Ahmet MERT,

3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3 üncü unsurları mucibince atanmıştır.

2 Şubat 2023

Recep Tayyip ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir