Bakan Koca’dan Yıldırım’ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Kas 10, 2022 Yorum Yok

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Azerbaycan’da trafik kazası geçiren Beyaz Parti genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a, saçlı derideki doku kaybı münasebetiyle başarılı bir doku nakli ameliyatı yapıldığını bildirdi.

Bakan Koca, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Azerbaycan’da trafik kazası geçiren Binali Yıldırım, bugün Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’ne geldi. Saçlı derideki doku kaybı sebebiyle, doku nakli ameliyatı başarılı biçimde yapıldı. Süreçte yanındaydım. Cumhurbaşkanı’mızla kendisini ziyaret ettik. Sizlere selamları var.” sözlerini kullandı.

Koca, paylaşımında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Birlikte Binali Yıldırım’ı hastanede ziyaret ettikleri fotoğrafa da yer verdi.

– Şamil Fark bedenindeki kırıklar sebebiyle tedavi altında

Sosyal medya hesabından, tıpkı kazada yaralanan Beyaz Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım’ın sıhhat durumuna ait de bilgi veren Koca, “Azerbaycan’da Binali Yıldırım’la Bir arada bulunduğu araçta trafik kazası geçiren Milletvekili arkadaşımız Şamil Ayrım, bedenindeki kimi kırıklar sebebiyle Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nde tedavi altında. genel durumu uygun. tekrar ‘geçmiş olsun’ dileklerimi sunuyorum.” paylaşımında bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir