Erdoğan: Esnafla ilgili müjde paylaşacağım

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Kas 09, 2022 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı sonrasında açıklamalarda bulunuyor.

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Evvelki Kabine Toplantısı’ndan bugüne ulusal Emniyet Konseyi toplantısında İç ve Hariç tehditleri değerlendirdik. Bilhassa Yunanistan üzerinden sergilenen tavırlarla ilgili tutumumuzu tekrar ilan ettik.

Esnaflarımıza yönelik müjdelerimizi konuşmamızın nihayet kısmında sizlerle paylaşacağım.

Eylül ayının nihayet gününde kendi alanında uzman isimlerden oluşan yabancı iktisatçılarla bir ortaya geldik. Bu toplantıda hem iktisat programımızı hem de global gelişmeleri kendileriyle kıymetlendirme fırsatı bulduk.

TBMM’nin 27. Devre 6. Yasama Yılı Açılış Merasimi vesilesiyle 1 Ekim’de milletvekillerimizle bir ortaya geldik.

Ekim ayının ikinci gününde Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’mız vasıtasıyla İstanbul’a kazandırdığımız nihayet ulaşım projesi olan Pendik-Sabiha Gökçen Metro Sınırı’nın açılış merasimini gerçekleştirdik.

Finans dalı ile ilgili Kıymetli bir düzenleme olan İştirak Finans Strateji evrakımızı geçtiğimiz pazartesi günü kamuoyuyla paylaştık.

Geçtiğimiz Çarşamba günü Meclis’te yaptığımız Beyaz Parti Küme Toplantısı’nda CHP genel Lideri tarafından gündeme getirilen kamuda başörtüsü ile çalışma hakkı konusunda Değerli değerlendirmelerde bulunduk ve tarihi bir Davet yaptık.

CHP genel Lideri’nin bu mevzuyu yine gündeme getirmesi üzerine Özellikle kendi partisi içinde başlayan tartışmalar bize başörtüsü konusunda yasakçı bir zihniyetin hala pusuda beklediğini gösterdi. Biz de madem bu bahis tekrar gündeme geldi öyleyse sıkıntının tahlilini direkt anayasa garantisi altına alma teklifinde bulunduk.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir