Hazine ve Maliye Bakanlığı 30, TÜRKPATENT 14 personel alacak

Tercih Rehberleri Kas 07, 2022 Yorum Yok

Bakanlığın Resmi Gazete’de yayımlanan ilanına nazaran, İstanbul’da Darphane ve Damga Matbaası genel Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere, kontratlı 5 mühendis, 8 tekniker, 13 ofis(yazıhane) işçisi ve 4 programcı alınacak.

Alımlar KPSS puanı dikkate alınarak yapılacak. Müracaatlar e-Devlet’te “Darphane ve Damga Matbaası genel Müdürlüğü-Kariyer Kapısı halk İşe Alım” hizmeti yahut “http://kariyerkapisi.cbiko.gov.tr” internet adresi üzerinden gerçekleştirilebilecek. Adaylar, bugünden itibaren 16 Kasım’a kadar müracaatta bulunabilecek. Sıralamaya giren adaylar kelamlı imtihana tabi tutulacak.

Sınavın yeri, günü ve saatine ait bilgiler Meslek Kapısı İşe Alım Platformunda yer Meydan “Başvurularım” sekmesinden görüntülenebilecek. Adaylara ayrıyeten yazılı tebligat yapılmayacak.

– TÜRKPATENT 14 uzman yardımcısı alacak

TÜRKPATENT ise 14 sınai mülkiyet uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Alımlar KPSS puanı ve kelamlı İmtihan yoluyla yapılacak.

Başvurular 30 gün içinde kurumun “www.turkpatent.gov.tr” adresinde yer Meydan form doldurularak gerçekleştirilecek. Kelamlı imtihana girmeye hak kazanan adayların isimleri, imtihanın yeri, formu, tarihi ve saati ile istenilen dokümanlar, İmtihan tarihinden en az 15 gün Evvel TÜRKPATENT’in internet sitesinden ilan edilecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir