okulyolu.org | Eğitim Hayatını Şekillendir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Tercih Rehberleri
  4. »
  5. Herkes trafik kazası zannediyordu katil yenge çıktı

Herkes trafik kazası zannediyordu katil yenge çıktı

admin admin -
66 0

Kaza, 14 Aralık günü sabah saatlerinde merkez Meram ilçesi Bahçeşehir Mahallesi Kaş Caddesi üzerinde meydana geldi. Kamil Yanar, bisikleti ile caddede seyir halindeyken plakası ve şoförü tespit edilemeyen bir aracın çarpması sorucu ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Yanar bir gün sonra yapılan bütün müdahalelere Karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

YENGESİNİ DÖVMÜŞ

Olayla ilgili Asayiş Şubesi Cinayet ofis(yazıhane) Amirliği takımları çalışma başlattı. Gruplar güzergahtaki kamera manzaralarını incelediğinde araç plakasını tespit etti. Aracın sahibi ise polisi bile şaşırttı.

Aracın Kamil Yanar’ın yengesi Menekşe Yanar’a ilişkin olduğu ortaya çıktı. Polis, aracı bir tamirhanede hasarlı bir halde buldu. Bunun üzerine Menekşe Yanar ve eşi Yılmaz Yanar gözaltına alındı.

Menekşe Yanar’ın eşi Yılmaz Yanar ile münakaşa yaşadığı, buna iç olan Kamil Yanar’ın yengesini darp ettiği, Menekşe Yanar’ın şikayeti üzerine Kamil Yanar hakkında Meram Aile İçi ve Bayana Karşı Şiddetle Gayret ofis(yazıhane) Amirliğince soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Menekşe Yanar’ın darp olayı nedeniyle Kamil Yanar’a kinlendiği olayı da bu nedenle gerçekleştirdiği ileri sürüldü. Olayla ilgili Menekşe Yanar ve eşi Yılmaz Yanar gözaltına alındı. Yılmaz Yanar sözünün akabinde hür bırakılırken, Menekşe Yanar adliyeye sevk edildi.

TOLGA YANIK

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir