okulyolu.org | Eğitim Hayatını Şekillendir

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Tercih Rehberleri
  4. »
  5. Savunma Sanayii Başkanlığı 10 bilişim personeli alacak

Savunma Sanayii Başkanlığı 10 bilişim personeli alacak

admin admin -
76 0

Kurumun mevzuya ait ilanı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna nazaran, SSB’de tam vakitli istihdam edilmek üzere, kıdemli sistem uzmanı, sistem uzmanı, kıdemli bilgi güvenliği uzmanı, bilgi güvenliği uzmanı, kıdemli File uzmanı ve File uzmanı konumları için 10 kontratlı bilişim çalışanı alınacak.

Adayların 20 Eylül’e kadar, e-Devlet Savunma Sanayii Başkanlığı-Kariyer Kapısı “https://isealimkariyerkapisi.cbiko” internet adresinden Müracaat etmeleri gerekiyor. Posta yoluyla yahut şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecek. Adaylar, alım yapılacak konumlardan yalnızca ikisine müracaatta bulunabilecek.

Başvuru sonuçları Meslek Kapısı üzerinden ilan edilecek. Adaylara ayrıyeten yazılı bildirim yahut tebligat yapılmayacak.

Yazılı ve kelamlı imtihana girmeye hak kazanan adaylara ilişkin iştirak listesi, İmtihan yeri, tarihi ve öbür bilgiler, SSB’nin “www.ssb.gov.tr” isimli internet sitesinde “Duyurular” kısmından ve Meslek Kapısı’ndan ilan edilecek.

Yazılı imtihanda adaylar durumlara Müsait olarak genel ve Özel kaidelerde belirtilen bütün konuların yanı Dizi Temel bilişim mevzuları ve bilgi güvenliği bahislerinde değerlendirmeye tabi tutulacak.

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME! 100.000 TL SANAL Nakit İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ Çabucak GÖR!

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir