PKK, terör saldırılarına seçimlere kadar son verme kararı aldı

Tercih Rehberleri, Yabancı Dille Eğitim Veren Okullar Mar 27, 2023 Yorum Yok

Terör örgütü PKK’nın Eşbaşkanı Bese Hozat, terör örgütünün kanalına yaptığı açıklamada PKK’nın seçimler bitene kadar askeri aksiyonlarına nihayet verdiğini açıklarken, Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ait “Biz HDP’nin millet ittifakını destekleme tavrını kıymetli, Değerli ve manalı buluyoruz. Seçimlerin sonucunu direkt etkileyecektir. Bu tavrı destekliyoruz.” tabirleriyle Kılıçdaroğlu’na dayanak verdi. İşte ayrıntılar…

PKK Eşbaşkanı terörist Bese Hozat PKK kanalına yaptığı açıklamalarda seçim sürecini ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına ait açıklamalarda bulundu.

“BU SEÇİM HİÇBİR SEÇİME BENZEMİYOR”

Türkiye’nin Fazla Değerli bir seçim sürecine girdiğini söyleyen terörist Hozat “Bu seçim hiçbir seçime benzemiyor” sözlerini kullandı.

“BİRLİKTE GÜÇLÜ BİR ÇABA YÜRÜTÜLMELİ”

Altılı koalisyonun birlikteliğini pahalandıran terörist Hozat “Seçim süreci ile Birlikte kuvvetli bir çaba yürütülürse bu faşist iktidar 14 Mayıs’ta yıkılacaktır.” dedi.

“SEÇİMLER BİTENE KADAR HAREKETLERE nihayet VERİYORUZ”

Hozat açıklamasında PKK’nın seçimlere kadar askeri aksiyonlarına nihayet verdiğini duyururken “Seçimler bitene kadar askeri hareketlerimize nihayet Eda kararı aldık.” dedi

“KILIÇDAROĞLU’NUN ADAYLIĞINI DESTEKLİYORUZ”

HDP’nin millet İttifakı’na takviye vermesini “değerli, Değerli ve manalı buluyoruz” diyerek yorumlayan terörist Hozat “Seçimlerin sonucunu direkt etkileyecektir. Bu tavrı destekliyoruz” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir