Tag

Parti

Akşener ve Kılıçdaroğlu otelde görüştü: Akşener yeniden masada

YETERLİ Parti Sözcüsü Kürşad Kuvvetli, DÜZGÜN Parti genel Lideri Meral Akşener ile CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun görüştüğünü, Akşener’in, millet İttifakı’nın Saadet Partisi’ndeki toplantısına katılma kararı aldığını açıkladı.

Karamollaoğlu, 6’lı masada konuşulan aday isimlerini açıkladı

Saadet Partisi Önderi Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayında 6’lı masanın mümkün cumhurbaşkanı adayıyla ilgili konuştu. Birinci Kez masaya isimlerin geldiğini belirten Karamollaoğlu, “Şimdiye kadar bu mevzu hiç gündeme gelmedi. Kıyısından köşesinden buna temas edildi, Önemli bir formda konuşulmadı lakin altılı masada bulunan genel liderlerden bu mevzuya atıfta bulunanlar oldu. Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Kemal Kılıçdaroğlu gündeme geldi.” dedi.

Karamollaoğlu: 6’lı masada İmamoğlu, Yavaş ve Kılıçdaroğlu’nun adı gündeme geldi

Saadet Partisi Başkanı Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayında 6’lı masanın mümkün cumhurbaşkanı adayıyla ilgili konuştu. Birinci Kez masaya isimlerin geldiğini belirten Karamollaoğlu, “Şimdiye kadar bu husus hiç gündeme gelmedi. Kıyısından köşesinden buna temas edildi, Önemli bir halde konuşulmadı ancak altılı masada bulunan genel liderlerden bu bahse atıfta bulunanlar oldu. Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş, Kemal Kılıçdaroğlu gündeme geldi.” dedi.

CHP-İYİ Parti sürtüşmesine küçük ortaklar tepki gösteriyor

6’lı masanın nihayet periyotta CHP ve GÜZEL Parti’nin polemikleriyle gündeme gelmesi DEVA, Saadet Partisi, istikbal ve DP’yi rahatsız ediyor. Tenkitler, masanın dağınık bir imaj verdiği ve masada yapılan çalışmalara gölge düşürdüğü biçiminde

Adayı miting değil biz belirleriz: İmamoğlu’na altılı masadan veto

İmamoğlu’nun Saraçhane’de “adaylık mitingi” yapmasının akabinde 6’lı masanın nabzını yokladık. CHP’liler, adayın mitinglerle değil parti organlarında belirleneceğini Anlatım ediyor. SP ve Gelecek, “Saraçhane’de takviye verdik lakin 6 parti Birlikte devinim ediyoruz” diyor. Deva ve DP de adayı masaya genel liderlerin getireceğini belirtiyor. ÂLÂ Parti’nin bir kısmında ise eğilim İmamoğlu’ndan yana.

Yeni Şafak: Karanlık hiçbir nokta kalmasın: Gerçek mi iftira mı ortaya çıksın!

Küçük yaşta tacize uğrayıp 14 yaşında evlendirildiği belirtilen H.K.G. ile ilgili savlar ülke gündemine oturdu. İktidardan muhalefete, STK’lardan Diyanet’e bütün Türkiye, “Sorumlulardan hesap sorulsun” daveti yaptı. Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı davaya müdahil oldu, TBMM kurul kurma kararı aldı. Çocuk yaşta evlendirildiği argüman edilen bayanın iki kız kardeşi ve ağabeyi İzah yaptı. H.K.G.’nin ağabeyi, “Böyle bir şey yok, olma ihtimali de yok” dedi.